.

.

LDGJ Неонски Знаци ПРЕДВОДЕНИ Неонски Знак Уметност Ѕид Светла за Пиво Бар Клуб Спалната соба Windows Стакло Хотел Паб Кафе Свадба, Роденден Подароци Човек ПЕШТЕРА

LDGJ Неонски Знаци ПРЕДВОДЕНИ Неонски Знак Уметност Ѕид Светла за Пиво Бар Клуб Спалната соба Windows Стакло

DEN 3119.76

Пристапност
Во достапна форма

ЕДИНСТВЕНО и со гордост предвидено од страна НАЈДОБАР ВИСОК КВАЛИТЕТ НЕОНСКИ ЗНАЦИ ЦЕЛАТА ПРОДАВАЧОТ & МАЛО.ГОЛЕМИНА е 42 CMx 32 CM(метална рамка), Поголем знак.Направени од страна на високи господар benders.Оваа светли, шарени рачно изработени неонски знак ќе изгледа повеќе прилично во вистински очи.Најдобрата понуда за вас!Знакот е уникатен и 100% рачно изработени од страна на Сигурен продавачот.АКО поради некоја причина не сте задоволни со нашите производи,ние прифаќаме безусловна домашни врати.

Главните карактеристики

Избор на клиент