.

.

Отворено Лов Камера, Јасно Видеа дивиот свет Следење Уред Ноќ Гледање на Видео Камерата Професионален за Надворешна употреба

Отворено Лов Камера, Јасно Видеа дивиот свет Следење Уред Ноќ Гледање на Видео Камерата Професионален за Надворешна

DEN 1173.36

Пристапност
Во достапна форма

Маскирна изглед е повеќе погодна за мониторинг и следење на траги однесување и навиките на диви животни. 120‑степен широк агол леќа, 1s предизвика време и други функции се дизајнирани за да се обезбеди на корисниците со најзгодно искуство.И, исто така може да се користи за безбедност мониторинг на куќи и магацини.Лесно да се носат, едноставно да инсталирате и да работат.Професионална изработка, стабилни перформанси и висока сигурност.Функција : 1. Лесно да се носат, едноставно да инсталирате и да работат.2. 120‑степен широк агол леќа, 1s предизвика време и други функции се дизајнирани за да се обезбеди на корисниците со најзгодно искуство.3. Маскирна изглед е повеќе погодна за мониторинг и следење на траги однесување и навиките на диви животни.4. И, исто така може да се користи за безбедност мониторинг на куќи и магацини.5. Професионална изработка, стабилни перформанси и висока сигурност.Спецификација : Состојба : 100% сосема new Item тип : Ноќ Гледање на Видео Camera Material : ABSColor : camouflage Weight : Прибл. 288g Слика резолуција : 12 MP 4032 x 3024 Video резолуција FHD 1920 x 1080 P 25 FPSTrigger време : 1 SLens : 120 степени wide Human тело уреди со покажувач на далечина : Прибл. 15 милиони/49.2 ft Power набавка : 4 х АА батерии или DC 5 V (батерии не се вклучени)Водоотпорен оценка : IP56 Storage : Max поддршка 32 GB memory card (мемориска картичка не се вклучени) USB слот : 5-пински USB 2.0 Работа на владата : 3 фотографии + 10-ти video Infrared светлина : 26 940nm црна светлината, 15 метри Пакет Листа : 1 x Camera1 x Податоци line1 x Картичка reader1 x Занимаваат појас 1 x Instruction Note : ве Молиме забележете дека новиот тип и стари тип на производот ќе биде испратен по случаен избор, и бидете сигурни дека ќе не предвид пред да нарачате.

Главните карактеристики

Condition:
100% brand new
Item type:
 Night Viewing Video Camera
Material:
ABS
Color:
 camouflage
Weight:
Approx. 288g 
Photo resolution:
12MP 4032 x 3024
Video resolution FHD 1920 x 1080P 25FPS :
Trigger time:
1S
Lens:
120 degrees wide
Human body sensing distance:
Approx. 15m/49.2ft
Power supply:
4 x AA batteries or DC 5V (batteries not included)
Waterproof rating:
IP56
Storage:
Maximum support 32GB memory card (memory card not included)
USB slot:
5-pin USB 2.0
Working mode:
3 photos + 10s video
Infrared light:
26 940nm black light, 15 meters
Package List:
1 x Camera :
1 x Data line :
1 x Card reader :
1 x Bundling belt   :
1 x Instruction :
Please note that the new type and old type of this product will be sent randomly, and make sure you will not mind before ordering. :
Избор на клиент