.

.

Ајде Партија ПРЕДВОДЕНА Неонски Знак за Ѕид Оркестарот, 27 Голем Неонски Светла Знаци за Спалната соба Бар Клуб Bachelorette Партија Ангажман Роденден, Свадба Партија Дом

Ајде Партија ПРЕДВОДЕНА Неонски Знак за Ѕид Оркестарот, 27 Голем Неонски Светла Знаци за Спалната соба Бар Клуб

DEN 2614.80

Пристапност
Во достапна форма

【Светне ВАШАТА ПАРТИЈА】брилијантен неонски светла се покаже низ вашиот дом или двор, доаѓа со синџир, може да се закачи на ѕид, windows или од врата на врата.Пинк led ноќ знаци нуди романтичен амбиент да се направи вашата партија уметнички.Неонски светлосни знаци е идеална око фаќање до вашиот дом оркестарот или партија, изработка на едноставен живот повеќе бои и интересни.Со dimmer, можете да ги прилагодите јачината на светлината, како ви се допаѓа. 【ВИСОК КВАЛИТЕТ на ЕКОЛОШКИ МАТЕРИЈАЛ】неонски светлина направен од флексибилни силикон LED лента, светлата и акрил задната плоча.Во споредба со традиционалните стакло неонски светла, тоа е посветла, побезбедно, издржливи, заштеда на енергија, никаква бучава, без топлина, лесен за употреба во различни сцени.Не постои ризик од кршење на стакло или истекување на опасни материјали. 【ЛЕСЕН ЗА УПОТРЕБА】LED неонски знак доаѓа со кристал линија, AC/DC12 V2 A адаптер, само планината и приклучок во.Тоа водоотпорен за надворешна употреба, може да се закачи на ѕид или место на табелата по волја, едноставна операција. 【ГОДИНА КУЛ ДЕКОРАТИВНИ СВЕТИЛКИ】преголеми 27 × 10 инчи неонски светла може да биде како bachelorette партија, ангажман Партија, прв роденден услуги, роденден итн во хотел, ресторан или на забава во домот итн.Ова е исто така идеална фестивал одмор подарок. 【ПРИЛАГОДЕНО & ГАРАНЦИЈА】- да се Создаде свој уникатно стилизирана.Можете да одат на ASIN : "B095 H2 RN2 D)" за да го прилагодите вашиот стил.H JSHENLY нудат 24 часовна поддршка за корисниците, 365 дена гаранција, можете да нè контактирате на Amzon.LED Неонски Знак Светлина.USB напојување линија.Адаптер.Dimmer.Синџир и одредување на завртка.

Главните карактеристики

Избор на клиент