.

.

Homyl 2x 2 Парчиња Кутија Latch се Фати за Античкиот Дрвена Кутија Алатка Кутија Куфер Додаток

Homyl 2x 2 Парчиња Кутија Latch се Фати за Античкиот Дрвена Кутија Алатка Кутија Куфер Додаток

DEN 1603.20

Пристапност
Во достапна форма

* Одговара за дрвени, алатка, trinket, накит, занает кутии и други куфер. * ја повлече раката за да го отворите, заклучување здрав. * Пакет од 4, Дрвени Алатка Кутија Latch Заклучување на Хардвер, 4 Дупки за Монтажа. * Полиран третирани, оксидација отпор, ' рѓа отпор, и издржливост. * Лесно да го инсталирате, со завртка предвидено.Опис : - Пакување од 4, Дрвени Алатка Кутија Latch Заклучување на Хардвер, 4 Дупки за Монтажа - Лесно да се инсталира со завртка обезбедени - Полиран третирани, оксидација отпор, ' рѓа отпор, и издржливост - Одговара за дрвени, алатка, trinket, накит, занает кутии и други куфер - ја повлече раката за да го отворите, заклучување sturdy Specification : - Материјал : железо легури - Боја : Сребро - Вкупната големина(L x W) : 24 x 41 mm / 0.9 x 1.6 инчен, дупка кол 3.2 mm / 0.12 inch Package Вклучува : 4 Парчиња Кутија Latch со Screws Choose сите што ви треба во нашата продавница.Ќе имате убав купување искуство и да добиете квалитетни производи и услуги кои одговараат на политиката.

Главните карактеристики

- Material:
iron alloy
- Color:
Silver
- Overall size(L x W):
24 x 41 mm / 0.9 x 1.6 inch, hole dia 3.2mm / 0.12 inch
Package Includes:
4 Pieces Box Latch with Screws :
Choose all you need in our store. You will have a nice purchase experience and get quality products and service corresponding to the policy of . :
Избор на клиент