.

.

DULLET 5L Основниот Стил Нерѓосувачки Челик Чекор Педалата Ѓубре Може да Прашина Корпа за Отпад Кошница Ѓубре (Црно-1)

DULLET 5L Основниот Стил Нерѓосувачки Челик Чекор Педалата Ѓубре Може да Прашина Корпа за Отпад Кошница Ѓубре

DEN 494.40

Пристапност
Во достапна форма

1.ЛЕСНО ОДРЖУВАЊЕ : за Да се намали непријатни мириси, ова педалата кутии за отпадна хартија е посебно дизајниран со капак и се отстранува пластична кофа за лесно чистење. 2.ЛЕСЕН ПРИСТАП И ПРЕНОСЛИВОСТ : На отпад од домаќинството контејнер може да се отвори лесно страна повлекува на вграден во возилото, и превоз е бриз благодарение на сметководствената се справи. 3.РАЗНОВРСНА : метал ѓубре за отпадоци е одлична за употреба во купатило, кујна или канцеларија благодарение на својата едноставна, ненаметлива дизајн и доволно простор за складирање. 4.ЗДРАВ и СИГУРЕН : Со здрав метално тело, оваа корисна отпадна хартија бин е домаќинство ресурс со кој е изграден за траен употреба во текот на годините. 5.КОМПАКТЕН И ПРОСТРАНА : Секоја канцеларија хартија бин има димензии за 20,3 см x 12.7 cm x 27.9 cm со 5-литарски, што го прави компактен доволно да се вклопуваат во секоја соба од куќата. ?? : Црно-1 Облик : ПЛОШТАДОТ Структура : подножјето на возилото Функција : Еколошки Тип : складирање фах Број на Модел : корпата за ѓубре Тип : Притискање на тип Материјал : не ' РЃОСУВАЧКИ ЧЕЛИК.

Главните карактеристики

Избор на клиент