.

.

JF-XUAN 5MP Зум 200X-5000X Професионални Електронски Дигитален HD Биолошка Лабораторија Микроскоп 6.5-инчен LCD Камерата, Мемориската Картичка USB Интерфејс

JF-XUAN 5MP Зум 200X-5000X Професионални Електронски Дигитален HD Биолошка Лабораторија Микроскоп 6.5-инчен

DEN 806.40

Пристапност
Во достапна форма

Зум. 200 X-5000 X.Почитувани клиенти, постојат толку многу производи во оваа продавница, можете да го изберете вашиот омилен производи овде.Ние ќе ви обезбедиме квалитетни производи и услуги.Ако имате било какви прашања во врска со производ, ве молиме контактирајте со нас во времето.

Главните карактеристики

Избор на клиент