.

.

PuTwo Жени Мажи Кулер Торба со YKK Zip и Прилагодливи Рамо, Рака Tote за Деца Кутија за Ручек Pail-Тексас Сина

PuTwo Жени Мажи Кулер Торба со YKK Zip и Прилагодливи Рамо, Рака Tote за Деца Кутија за Ручек Pail-Тексас Сина

DEN 431.76

Пристапност
Во достапна форма

100% ТЕЧЕЊЕ-ДОКАЗ ручек торба надворешноста е направена од 600 D за водоотпорен и лесен за чистење.БЕЗБЕДНО на димензија е 24x22x16 cm/ 9.4x8.7x6.3 инчи (L*H*Б, расплетува димензија), 24x22x4 cm/ 9.4x8.7x1.6 инчи (L*H*Б, виткање димензија); 320g.ФЛЕКСИБИЛНОСТ : Монтажни и прилагодливи рамо, рака (што може да го носат во 3 начини : CROSSBODY/ SHOULDERBAG/ ЧАНТА); Pu Two ручек торба ладилник торба ручек торба за мажи изолирани ручек торба со повеќе џебови, може да се стави мобилни телефони, прибор за јадење и салфетки во тоа.Pu Two ручек торба ручек tote ручек торба за жените може да се користи за секојдневна работа, канцеларија, градилиштето, патување, училиште, парк, пикник, скара, одмор, кампување, планинарење, патување, и др.; учениците, вработените, мажите и жените се применливи.

Главните карактеристики

Избор на клиент