.

.

Неонски Знаци Светла за Ѕидот во Спалната соба Знак Оркестарот, SMElF Неонски Знаци Неонски Светлосни Знаци Обичај Збор Светлина Знак

Неонски Знаци Светла за Ѕидот во Спалната соба Знак Оркестарот, SMElF Неонски Знаци Неонски Светлосни Знаци

DEN 2877.12

Пристапност
Во достапна форма

♫【Вистински Неонски Знаци】Тоа е вистински неонски знак за ѕид оркестарот.Рачно изработени од стаклени цевки.Енергетски ефикасен и има долг живот над 100,000 часа.Дефинитивно не постои ризик од експлозија или штетни супстанции протекување кога се работи. ♫【Лесен за Употреба】неонски знак големина е 17" x 13".Влезниот напон 100-240 V.Со еден издржлив синџир, неонски светлина знак, може да биде лесно да се закачил со само една завртка.Што виси неонски знак е лесно да се користи со plug додека 1.4 метри и слајд копчето. ♫【Светла и Кул неонски светлина знак】Неонски Знаци, светла, но не и блескавите.Уметноста неонски знак сјае вашата соба со топол сјај и да се релаксираат вас.Совршен за секој дом ѕид оркестарот, пиво светлина, неонски ѕид уметност, неонски светилки, ноќ светлина, канцеларија, барови, кафулиња, windows, продавници,свадби, партиите,итн. ♫【Доста Неонски Ѕид Знак за Спалната соба Без Бучава】Неонски ѕид знаци светла се многу тивки, без било какви потешкотии.Неонски Светлината е добра за спиење и може да биде одличен подарок за роденден, годишнина, свадба, празници, или смешни љубов подарок за деца, сопруга, девојки, родители и пријатели, итн. ♫【Една Година Гаранција за Квалитет Неонски Знаци】Сите неонски светла знаци се увери со една година бесплатна гаранција за квалитет.Кога ќе ги примените или да ги користи со било какви проблеми, ве молиме контактирајте со нас порано и ние ќе ви ги даде задоволително решение.Ве молиме бидете сигурни да се купи.Опис ♫ Неонски Знаци сега се најде својот пат во милиони семејства како ѕид оркестарот светла, како што се неонски ѕид знаци, неонски пиење пиво бар знаци, уметност неонски знак, неонски знаци за спалната соба, неонски знаци за декор, вистински неонски светилки, пиво неонски знаци, бар неонски знак, евтини неонски знак, девојки неонски знак, неонски паб знак, љубов неонски знак, led светло знак, предводена ѕид оркестарот,девојки, девојки, девојки неонски знак и други неонски знаци како декоративни светилки, исто така, како подароци.

Главните карактеристики

Избор на клиент