.

.

USB C до Микро Б Кабел 3.3 FT(2 Парчиња), USB 3.1 Хард Диск 5Gbps Најлон Плетенка Тип В за Хард Диск Кабел, Брзо Полнење Синхронизација Компатибилен за Toshiba Canvio, Westgate, Seagate,Галакси

USB C до Микро Б Кабел 3.3 FT(2 Парчиња), USB 3.1 Хард Диск 5Gbps Најлон Плетенка Тип В за Хард Диск Кабел,

DEN 191.76

Пристапност
Во достапна форма

000 вметнување и свиткување тестови за екстра заштита и трајност. ★【Сигурен и Лесен за Користење】Поддршка максимална 4 TB надворешен хард драјвер за пренос на податоци.Микро б да USB-C кабелот се поврзува на компјутер/PC/лаптоп со USB Тип C порта на Надворешен Хард Диск, паметен Телефон или Таблет за податоци и полнење.Electop Тип C до Микро Б Кабел додава на силна воена влакна, флексибилни, силен и издржлив материјал, го прави затегнувачка сила е зголемен за 300%.0 Надворешни Хард Дискови, вклучувајќи Toshiba Canvio, Seagate Free Agent, и Western Digital (МД) Мојот Пасош и Елементи хард дискови. Напојување за мобилни телефони, со Микро Б конекции пристаништа.Посебен Вид Помош Поддршка дизајн, може да сноси 10000+ свиткување тест, заштитник на најранливите заеднички на USB Micro Б Кабел, Премија Алуминиумски домување додава на издржливост на кабелот. Други уреди со помош на USB-В порта. Samsung Галакси S5. 2015/2016/2017 Macbook (Ујп). Samsung Galaxy Tab Про 12. Samsung Галакси Забелешка Про 12.Тип C хард диск Кабел за пренос супер брзина и до 5 Gbps, 10x побрзо од USB 2.Seagate Free Agent Хард Диск.0 машки е Цел (Уред) страна, компатибилен со USB 3.Она што Ќе Добиете : USB C Хард Диск Кабел x 2 Пакет.

Главните карактеристики

Избор на клиент