.

.

Fanimation F8GR Fitters, 3.82x8.31x8.31, Мат Greige

Fanimation F8GR Fitters, 3.82x8.31x8.31, Мат Greige

DEN 2903.52

Пристапност
Во достапна форма

За Употреба Со Повеќето Светлина Комплет Прилагодлива Фанови (Референца Сопственикот Прирачник За Компатибилност).Бара Четири - 4 W LED Светилки (Вклучени).Стакло Се Продава Одделно.Од Името На Брендот : Fanimation.Четири светлина техник во Мат Greige.

Главните карактеристики

Избор на клиент