.

.

Ај Партија ПРЕДВОДЕНА Неонски Светлина Знак за Ѕид Оркестарот, 27 Големи 3D Неонски Знаци Светла за Спалната соба Бар Club, Роденден, Свадба, Дома Ѕид Декорација Светли?

Ај Партија ПРЕДВОДЕНА Неонски Светлина Знак за Ѕид Оркестарот, 27 Големи 3D Неонски Знаци Светла за Спалната

DEN 2855.76

Пристапност
Во достапна форма

【Светне ВАШАТА ПАРТИЈА】брилијантен неонски светла се покаже низ вашиот дом или двор, доаѓа со синџир, може да се закачи на ѕид, windows или од врата на врата.Пинк led ноќ знаци нуди романтичен амбиент да се направи вашата партија уметнички.Неонски светлосни знаци е идеална око фаќање до вашиот дом оркестарот или партија, изработка на едноставен живот повеќе бои и интересни.Со dimmer, можете да ги прилагодите јачината на светлината, како ви се допаѓа. 【ВИСОК КВАЛИТЕТ на ЕКОЛОШКИ МАТЕРИЈАЛ】неонски светлина направен од флексибилни силикон LED лента, светлата и акрил задната плоча.Во споредба со традиционалните стакло неонски светла, тоа е посветла, побезбедно, издржливи, заштеда на енергија, никаква бучава, без топлина, лесен за употреба во различни сцени.Не постои ризик од кршење на стакло или истекување на опасни материјали. 【ЛЕСЕН ЗА УПОТРЕБА】LED неонски знак доаѓа со кристал линија, AC/DC12 V2 A адаптер, само планината и приклучок во.Тоа водоотпорен за надворешна употреба, може да се закачи на ѕид или место на табелата по волја, едноставна операција. 【ГОДИНА КУЛ ДЕКОРАТИВНИ СВЕТИЛКИ】преголеми 27 × 10 инчи неонски светла може да биде како bachelorette партија, ангажман Партија, прв роденден услуги, роденден итн во хотел, ресторан или на забава во домот итн.Ова е исто така идеална фестивал одмор подарок. 【ПРИЛАГОДЕНО & ГАРАНЦИЈА】- да се Создаде свој уникатно стилизирана.Можете да одат на ASIN : "B095 H2 RN2 D)" за да го прилагодите вашиот стил.H JSHENLY нудат 24 часовна поддршка за корисниците, 365 дена гаранција, можете да нè контактирате на Amzon.H JSHENLY Партија Декорација LED Неонски Знак Светлина, 27" Големи Водоотпорен 3 D Розова Неонски Знак Цевка Светлина Визуелните Уметнички дела Бар, Паб Клуб, Роденден, Свадба, Дома Ѕид Виси Декорација Светлина Спецификации : Светилки Тип : LED Светла Боја : Розова Материјал : Акрил и LED лента ГОЛЕМИНА : 27*10 ИНЧИ Напон : 12 V Апликација : Внатрешна или надворешна Пакет вклучуваат : LED Неонски Знак Светлина, USB напојување линија, адаптер, dimmer, Синџир и одредување на завртка Совети : 1. Класификација На Водоотпорен : IP20. 2. Ве молиме не се обидувајте да ја размонтираат светилка, инаку производот може да се оштетени и не можат да бидат поправени.

Главните карактеристики

Избор на клиент