.

.

Omix-Ада 12201.03 Тело На Монтирање На Комплет

Omix-Ада 12201.03 Тело На Монтирање На Комплет

DEN 2768.88

Пристапност
Во достапна форма

Полиуретан.Директно Одговара.Монтажа fiberglass тело на фабриката за челик рамки.Вклучува Монтажа Гума, 2 Тело Монтажа Плочи, 2 Фендер Засилување Ремени, Спојки Планината Заграда, Хауба Зглоб Тема Lates, Итна Кочница Педалата Заграда, 4 Черупка Копија Плочи, сите Монтажа Завртки, Подлошки, и Locknuts.Ограничен 5 Годишна Гаранција.Полиуретан тело планината черупка комплет е дизајниран за монтирање од Omix-АДА.Да им служи на нашите клиенти подобро, и да ви обезбеди еден извор за сè Џип, во некои случаи Omi-АДА партнери со други производители да ви дадат речиси сите производи Џип може да можеби треба.Иако овој производ може да дојде во Omix-АДА пакет или со Omix-АДА етикетата, може да се произведени од страна на независна Omix-АДА снабдувач.

Главните карактеристики

Избор на клиент