.

.

Xianglaa-3D Принтери Појас GT2 Затворена Јамка Појас, 386-2GT-10,Должина 386mm, Ширина 10мм, 3D Принтер Времето Појас за 2GT Времето Макара (Димензии : Ширина 3,5 мм)

Xianglaa-3D Принтери Појас GT2 Затворена Јамка Појас, 386-2GT-10,Должина 386mm, Ширина 10мм, 3D Принтер Времето

DEN 411.36

Пристапност
Во достапна форма

Појас за Висина : 1.52 mm.Забот Висина : 0.76 mm.Ширина : 3,5 мм, 6mm, 9mm, 10мм.Кружен лак Заб Профил Заб Просторот е Мал, Погодна за Права Линија Возење. 2 GT Систем е Продолжување на HTD Систем Со Поголемо Оптоварување Капацитет на носивост.Тип : Затворени-јамка времето belt Model број : 2 GT/GT2 Pitch : 2mm Belt висина : 1.52 mm Tooth висина : 0.76 mm Width : 3.5 mm, 6mm, 9mm, 10mm Material : Neoprene гума со fiberglass core Пакет содржина : 1pcs појас.

Главните карактеристики

Избор на клиент