.

.

Kisangel Нула Хартија Уметност Поставите Виножито Магија Нула Хартија Нула Исклучување Хартија Занаети Белешки Цртање Одбори Лист со 5pcs Бамбус Перо Нула Уметност Рез?

Kisangel Нула Хартија Уметност Поставите Виножито Магија Нула Хартија Нула Исклучување Хартија Занаети Белешки

DEN 455.76

Пристапност
Во достапна форма

Голема занаети за деца, нула вашиот сопствен дизајн на овие трудови за неверојатна уметност искуство, да ја покажат деца креации.Инспиративна детска креативност и имагинација.Едноставно користење на бамбус пенкала вклучени лесно нула далеку црна фолија за да се открие убава виножито бои.Направи убав квалитет и дебели картички со црно-обложена површина, безбеден и еколошки, не е лесно да исчезнат и да се деформира.Се создаде прекрасни честитки и нека вашите креативни дух сјај.Или едноставно да го користите овој нула исклучување уметност поставено на лавра, ни трошка белешки, скици, нерешено, трага и многу повеќе.Смешни и образовни изработката на материјали за деца, која може да се посветам на својата креативност и рацете на способност.Опис Дали сакате на вашите деца да бидат креативни, кога тие играат или имаат рацете на способност?Дали сте се подготвува фестивалот подароци за децата, но не закуски?Нашите нула исклучување картички може да ги задоволи вашата потреба.Со комбинација на создавањето и рачно производство, тие може да се даде на децата да се забавуваат на многу начини во DIY одлуки.Карактеристики - Боја : Како Што Е Прикажано.- Материјал : Картон./- Големина : Околу 18.30 X12.80 X0.10см//7.19 X5.03 X0.04inch./ Нула Картички Уметнички Занает Деца DIY Картички Деца Цртање Графити Играчка Нула Сликарство Играчка Рака-насликани Нула Cards Package Вклучувајќи 50 x листови на цртање на хартија/ 5 x бамбус пенкала/ 1 x молив острилка/ 4 x шаблони.

Главните карактеристики

Избор на клиент