.

.

XuetongXT Конфронтирачки 5PCS/МНОГУ Титаниум Обложена 1/4 Хексадецимален месо тело PH2 50mm Анти Лизга Електрични Крстот Шрафцигер Малку Филипс Главата со Магнетни совет Мул

XuetongXT Конфронтирачки 5PCS/МНОГУ Титаниум Обложена 1/4 Хексадецимален месо тело PH2 50mm Анти Лизга Електрични

DEN 1656.00

Пристапност
Во достапна форма

Овие навртки се направени од високо квалитетни црна челик.На шрафовите се третираат, па тие се спротивстави на ' рѓа и корозија.Тип : Шрафцигер.Тие се високо сила и нема да се деформира или се скрши под нормална.Агресивните завртка пресврт шема ви овозможува да ги вози брзо и да се заврши вашиот проект ефикасно и брзо.Алатки Дом Хардвер Ноктите, Завртки сврзувачки елементи Завртки Обврзувачки Screws Package : 5-9 Pcs With Рачка Или Не : Не.

Главните карактеристики

Избор на клиент