.

.

Електрично Загревани Облека Airer Фен Високи Затворен Виткање Дрвени Облека Сушење Рек Суво Перење и Висат Облека Бамбус

Електрично Загревани Облека Airer Фен Високи Затворен Виткање Дрвени Облека Сушење Рек Суво Перење и Висат Облека

DEN 1271.76

Пристапност
Во достапна форма

Одлично за дождливите денови кога надвор перење линија е надвор од акција, Електрични Облека, Фен ќе се исушат предмети побрзо од традиционалните перење коњ и да се спречи израстоци на алергени.Тоа карактеристики 20 загрева барови да се забрза процесот на сушење и сушење.Шините на пати-од крилјата и страни на крилја исто така се загрева.Едноставно вклучете го и вклучете го и тоа ќе се загрее во ниеден момент на сите.Производи : Облека Airer Clothes Airer Совршен за внатрешна или надворешна употреба, тоа е силен и издржлив, па можете да го оставите вашиот перење надвор на топол ден и бидете сигурни дека тоа нема да заврши на подот.Со дарежлив износ на сушење простор, можете да го користите за облека, крпи или постелнина, со доволно простор за целиот товар на перење.● Материјал : Цврсто дрво● Максимално оптоварување : 50kg● Апликацијата места : Балкон, спална соба, перална● Совршена големина : ширевте големина е L90-161cm x W55.5cm x H101cm, виткање големина е 12cm * 55.5 cm * 101cm Service начело : ефикасна, одговорна, serious Service цел : служат Само customers If имате било какви прашања по добивањето на нашите производи, ве молиме контактирајте со нас во времето, ние ќе ви одговори и да го реши проблемот во рок од 24 часа.Ви благодариме за изборот и купувањето на нашите производи.Вашето задоволство е многу важна за нас.Среќен шопинг.Енергетски Ефикасен и Економичен : Електрични Облека, Фен решетката е енергетски ефикасен и може да заштедите пари во споредба со машина за сушење алишта.Тоа чини околу неколку пени на час да се кандидира.

Главните карактеристики

Избор на клиент