.

.

Dartwood Активен Бучава-Поништување На Безжични Dartpods+ Точно Безжична Bluetooth Слушалки (Бела)

Dartwood Активен Бучава-Поништување На Безжични Dartpods+ Точно Безжична Bluetooth Слушалки (Бела)

DEN 959.76

Пристапност
Во достапна форма

БУЧАВА-ПОНИШТУВАЊЕ на СЛУШАЛКИ - Се свежи, јасни аудио и кажано - без било бучавата во позадина.ДОЛГО СЛУШАЊЕ - Слушајте нонстоп до 6 ЧАСА на едно полнење со Dartwood безжична earbuds.БРЗО ПОЛНЕЊЕ - Спакувани со моќни батерии, подготвени за брзо полнење.HI-FI АУДИО - најдоцна во аудио технологија значи вие ги слушате вашите омилени песни, како никогаш досега.ЛЕСНО СПАРУВАЊЕ - Bluetooth-от - еднаш спарени успешно, едноставно поврзете се со отворање на полнење случај.

Главните карактеристики

Избор на клиент