.

.

MAIEY Професионални Ретро Коса Clippers Коса за Сечење Машина за Мажи/Kids/Бебе/Берберот Чешлање Машина за Полнење USB Полнење Фризура Тример Сет со 4 Водич Чешли Четка

MAIEY Професионални Ретро Коса Clippers Коса за Сечење Машина за Мажи/Kids/Бебе/Берберот Чешлање Машина за Полнење

DEN 1761.84

Пристапност
Во достапна форма

Опис на производот : На cordless коса clipper е лидер во косата clippers. - Ова коса clipper поставите обезбедува најдобар коса за сечење искуство и ви заштедува пари.Тоа е многу корисно во домашна и професионална салони! Овој професионален само-остар нож се чува подолго калапи и делови на сите видови на коса.

Главните карактеристики

Избор на клиент