.

.

Ѕид Сушење Рек Бања Дома Проширување со Крпа Рек Фен Laudry Airer Закачалка Облека Рек Простор-Saver Перење Clothesline Сушење Rack (Димензии : 60cm/23.6 во) (100cm/39.4 во)

Ѕид Сушење Рек Бања Дома Проширување со Крпа Рек Фен Laudry Airer Закачалка Облека Рек Простор-Saver Перење

DEN 2392.80

Пристапност
Во достапна форма

Smart дизајн : Ова хармоника сушење решетката е совршен за воздух-сушење свежо изми облека, заштеда многу простор, бидејќи тоа може да биде укината по секоја употреба.Компактен : Ова проширување со ѕид-монтирани clothesline е идеална за мали перење соби.Со прикачени додатоци за монтирање, на закачалка лесно може да се инсталира во посакуваната локација.Издржливи структура : ѕид-монтирани закачалката е изработена од 304 од не ' рѓосувачки челик.На овој начин, виткање clothesline ќе стане траен додаток за семејството.Се откажам многу на облека : голем простор за да се задоволат вашите потреби за повеќе сушење.Се прилагоди на големината : Кога ширевте, на хармоника clothesline има доволно виси капацитет.По собирање, просторот на опфат по употреба е многу мала.Ѕид Сушење Рек Бања Дома Проширување Со Крпа Рек Фен Laudry Airer Закачалка Облека Рек Простор-Saver Перење Clothesline Сушење Рек Пакет, Вклучувајќи : ?Еден виткање ѕид монтирани облека сушење рек ?Ѕид-монтирани хардвер Спецификација Материјал : не ' рѓосувачки челик Спецификации : 40cm/50cm/60см/70cm Прилагодливи долго растојание : 12cm-30cm Тежина капацитет : 43kg Информации за нашите услуги : ★ Ако имате било какви прашања пред купување на, ве молиме слободно контактирајте со нас, ние ќе го реши проблемот во прв пат. ★ Ако имате било какви прашања по приемот на стоката, можете да не контактирате преку е-маил, ние ќе ви даде задоволителен одговор во рок од 24 часа.

Главните карактеристики

Избор на клиент