.

.

Автоматско Vaccume Sealer Машина w/ 10 Vaccum Торба Hands-Free Храна Sealer со Вакуум Sealer Колекции Еден Допир Операција автоматско вакуум sealer karidge

Автоматско Vaccume Sealer Машина w/ 10 Vaccum Торба Hands-Free Храна Sealer со Вакуум Sealer Колекции Еден Допир

DEN 376.80

Пристапност
Во достапна форма

5.ПОВЕЌЕ КАРАКТЕРИСТИКИ.Чисти, запечатени, лесен за користење, лесен за складирање на храна, приказ на прозорецот, постојана температура запечатување дизајн.Идеален за домашна кујна. 2.ЕДНОСТАВЕН И ЛЕСЕН ЗА УПОТРЕБА.Дизајниран со висок квалитет на изградба и иновативна технологија, оваа храна saver машина може постојано правосмукалка и справување со вшмукување енергија до -70kpa.Силна Вшмукување да Чувате Храната Свежа Подолго време. 3.ВИДЛИВ ПРОЗОРЕЦОТ И МАГНЕТНА ЛЕНТА.Дизајниран врз основа на интеракција човек-компјутер наука.Единствена видлива прозорец ви дава јасен поглед на запечатување ситуација.На запечатување падина дизајн се вклопува торба подобро, и запечатување е побрз и постабилен. 4.ШИРОКА УПОТРЕБА.Ја заштитува вашата храна со отстранување и блокирање на сите кислород во торба или кутија.Оваа храна вакуум sealer машина е компатибилен со повеќето типови на вакуум кеси на пазарот, да ги задржи на храната во вакуум торба, да го задржи свежината, и да зачувате простор на вашиот фрижидер. 1.ЕДЕН ДОПИР ОПЕРАЦИЈА.Едно-копче допир.Не треба да притиснете го капакот со раце arduously.Само стави vaccum торба во запечатување машина, кликни за да се печат во рок од 7 секунди.Супер брз и лесен.

Главните карактеристики

Избор на клиент