.

.

Скала Виткање Сушење Рек Облека, Фен Мултифункционален Двојна Цел Airer Домашна Кујна Гаража Stepladder мала Тежина Portable (Боја : А, Големина : 5steps-1) (А 5steps)

Скала Виткање Сушење Рек Облека, Фен Мултифункционален Двојна Цел Airer Домашна Кујна Гаража Stepladder мала

DEN 2145.60

Пристапност
Во достапна форма

Силна носивоста : Силна алуминиумска легура со силна носивоста.Таа може да издржи тежина од 150kg.Интимни дизајн : педалот е погусто и потрајни.Сунѓерот потпирачи за раце се заштитат рацете.Мултифункционален : Може да се користи како почетен скала.Исто така, може да се користи како сушење решетката.Скала педали може да се користи како број на полици.Лесен и удобен : Лесен и лесно да се движите.Лесно да се носат.Телескопски виткање : лесно да се прошири или да се свитка, лесно за чување, и не заземаат простор кога не е во употреба.Предност : Мултифункционален скала облека решетката.Тоа може да се користи не само како скала, но исто така и како сушење решетката.Педалот може да се користи како чевли решетката.Лесен.Мала тежина и лесно да се движите.Лесно да се носат.специјален дизајн.Педалите се подебели и сунѓерот потпирачи за раце се заштити вашите раце.Лесно да се прошири или да се свитка, лесно за чување, и не заземаат простор кога не е во употреба.Цврстата алуминиумска легура со силен капацитет на носивост.Таа може да издржи тежина од 150kg.Параметар : име на Производ:скала тип сушење рек Површината материјал : алуминиум легура Производ оптоварување : 150 кг Карактеристики : Здрав материјал.Го користите во секое време, насекаде.Локација : Погоден за сите затворен и балкон простори, спални соби, бањи и сл.Пакетот вклучува : 1 скала сушење решетката За нашите услуги : ★ Влага-доказ за пакување.Ве молиме потврдете дека пакувањето е непроменети. ★ Ако имате било какви прашања пред купување на, ве молиме слободно да контактирате со нас и ние ќе го реши проблемот за вас како е можно поскоро. ★ Ако имате било какви прашања по приемот на стоката, ве молиме контактирајте со нас преку е-маил штом е можно и ние ќе ви ги даде задоволителен одговор во рок од 24 часа.

Главните карактеристики

Избор на клиент