.

.

FAJOPQW 18W, 24W Бранеа Маска Може да Светла со Одбивни Трим 8inch 3000K/4000K/6000K Избор Вдлабнати Осветлување вградна светилка 10 Парчиња Едноставна Инсталација Retrofit

FAJOPQW 18W, 24W Бранеа Маска Може да Светла со Одбивни Трим 8inch 3000K/4000K/6000K Избор Вдлабнати Осветлување

DEN 2028.00

Пристапност
Во достапна форма

Тоа зрачи сонце-како квалитет и може да се постигне вистинската боја рендерирање да се сретне некој расположение или декорација потреби.Нашите LED вдлабнати светла помине безбедносни контроли за да се обезбеди подобар квалитет, безбедност и сигурност.Канцелариски : сала за состаноци, работна област, пред шалтерот, изложбена сала.

Главните карактеристики

Избор на клиент