.

.

ALAZA Флорални Племенски Етничка Африкански Индискиот Слон Куќа Влечки Не се Лизга Дома Секојдневен Чевли на Спалната соба Патување за L Мажи Жени

ALAZA Флорални Племенски Етничка Африкански Индискиот Слон Куќа Влечки Не се Лизга Дома Секојдневен Чевли на

DEN 503.76

Пристапност
Во достапна форма

Големина на : Жени големина : L(НИ 10-11); Мажи големина : L(НИ 8-9).Материјал : памук и кадифен, со висока густина еластични мемориска пена insole го подобрува поддршка и утеха и го намалува нога стрес.Дизајн : Оние чевли ќе ги задржи нозете топло и удобно во секое време, совршен соба, куќа, патување, спа, дома.Не се лизга влечки,удобен за носење и совршен за патување, внатрешна и надворешна употреба,исто така, како голем дар за вашето семејство и пријатели.Чистење : Рака мие објект со ладна вода, не кајгана.Големина На : Големи.

Главните карактеристики

Избор на клиент