.

.

Црна Кањонот Зелена Земја Apple Миризливи Argan Масло Коса Шампон, клима уред и Спреј во Косата Масло Третман

Црна Кањонот Зелена Земја Apple Миризливи Argan Масло Коса Шампон, клима уред и Спреј во Косата Масло Третман

DEN 979.20

Пристапност
Во достапна форма

Мирис : Зелена Земја Apple (Одликува со црвени јаболка и црешни).Црна Кањонот Шампон и средство за смекнување на косата, додава сјај и хидратација на косата.Додадете екстра хидратација со нашите спреј во коса масло.Достапни во 1000 мирис опции. 16 Оз Шампон, 16 Оз Клима Уред, 1 Мл Коса Масло.Мирис : Зелена Земја Apple (Одликува со црвени јаболка и црешни).

Главните карактеристики

Избор на клиент