.

.

Косата Clippers За Мажите, Cordless Професионални Коса Машина Чешлање Комплет Со 3 Водич Чешел, Лесно Да Се Зафат Компактна Големина Коса Тример За Мажи (Боја : #1)

Косата Clippers За Мажите, Cordless Професионални Коса Машина Чешлање Комплет Со 3 Водич Чешел, Лесно Да Се

DEN 3195.84

Пристапност
Во достапна форма

ПЕРФОРМАНСИ : Висока стапка мотор, 10 W силна моќ, да ги исполнуваат барањата за професионална фризури. Целосно charing на clipper.Функција : 1.Лесни коса clipper е погодно за долго време работат, погоден за исклучителна косата. Инсталирајте сечење на главата во отворот на водич чешел, притиснете го дното на водич чешел со неколку моќ за да се поправи.ЛИЧНОСТ КРОЕЊЕ : Доаѓаат со упатство чешел (1/2/3мм) е лесно да се инсталира и да се оддели, работ дизајн е мазна кожа пријателски, ќе не направи да се чувствувате непријатно додека сечење на косата, да ви помогне намалувања на косата брзо, се добие мазна, со висок квалитет на вратите.ГОЛЕМ КАПАЦИТЕТ : косата clipper опремени со 1500m Ah батерија може да работи за 1~2 часа со целосно наполнета, безбедно да се користи ќе не добива премногу жешка. Да почне да се дизајнира на косата style4. Се повлече на дното на водич чешел, тогаш можете да ја промените сечење на главата.Спецификација : Состојба : 100% Сосема New Item Тип : Коса Clipper Material : Нерѓосувачки steel Color : Red Battery Капацитет : 1500m Ah Power : 10 WFrequency : 50 HZ/60 HZPackage Листа : 1 x Коса Clipper3 x Водич Чешел (1mm, 2mm, 3мм)1 x Машина Глава Покритие 1 x USB Кабелот 1 x Кинески Прирачник 1 x Чистење со Четка 1 x Масло Bottle Thank вас за вашиот избор и се надевам дека ќе имаат среќен shopping In цел да се осигура дека ќе го добиете пакет, веднаш штом е можно, ве молиме да го пополните детални адреса (улица, куќен број, zip code)Ако имате било какви прашања во текот на користење, ве молиме да бидат слободни да контакт us We ќе ви послужи wholeheartedlybest желби. Прилагодливи нож растојание, круг машина глава, без оштетување на кожата.КОРИСТЕТЕ STEPS1. USB полнење и plug-in полнење, голем капацитет на батеријата и долго траење на батеријата. Високата стапка мотор, 10 W силна моќ, да ги исполнуваат барањата за професионална фризури. Со водич чешел (1/2/3мм), лесно да се намали личност фризура, удобни да се справи и да го носат.Професионални коса clippers обезбедува непречено сечење за сите типови коса, и одржување на косата, форма и стил, за подолго време.ЛЕСНО ДА се НОСАТ : Ергономски дизајн се справи со не е лесно да се зафат, компактна големина е пренослив да се носат, може да се стави тоа во вашата торба или автомобил, без разлика за домашна употреба, за патување или на работа, можете да завршите со чешлање коса насекаде, многу convinient.

Главните карактеристики

Condition:
100% Brand New
Item Type:
Hair Clipper
Material:
Stainless steel
Color:
Red
Battery Capacity:
1500mAh
Power:
10W
Frequency:
50HZ/60HZ
Package List:
1 x Hair Clipper :
3 x Guide Comb (1mm, 2mm, 3mm) :
1 x Cutter Head Cover :
1 x USB Cable :
1 x Chinese Manual :
1 x Cleaning Brush :
1 x Oil Bottle :
Thank you for your choice and hope you have a happy shopping :
In order to ensure that you receive the package as soon as possible, please fill in the detailed address (street, house number, zip code) :
If you have any questions during use, please feel free to contact us :
We will serve you wholeheartedly :
best wishes :
Избор на клиент