.

.

Средување На Косата Ножици Професионална Алатка За Коса За Сечење Мултифункционален Човек Коса Тример Јаглероден Челик Хлапак Полнење Електрични Ножици Носот Ко?

Средување На Косата Ножици Професионална Алатка За Коса За Сечење Мултифункционален Човек Коса Тример Јаглероден

DEN 1755.84

Пристапност
Во достапна форма

Сечилото на косата clippers за мажи користи уникатен ножот-фитинг молчи технологија, кој во голема мера го намалува внатрешно триење.Ова е извонреден clipper.Не грижете се за заборавањето на полнење, ние имаме резервна батерија за вас.Телото на електрична коса тример има мазни рабови и без прекини, која е погодна за мажи и деца.Оваа коса clipper е погодна за мажи и деца во семејството.Тоа е, исто така, се препорачува за професионални фризери и дизајнери.Предмет Тип : Коса Trimmer Material : ABS + јаглерод steel Specification : Standard Size : 175*43mm Charge време : 8 H.

Главните карактеристики

Standard :
Size:
175*43mm
Charge time:
8H
Избор на клиент