.

.

Shanrya USB Батеријата Адаптер, Долг Кабел Долго траење на Батеријата Повеќе за Заштита на Батерија Полнач Лесно да се Користи за A5000 за A6300

Shanrya USB Батеријата Адаптер, Долг Кабел Долго траење на Батеријата Повеќе за Заштита на Батерија Полнач Лесно

DEN 1588.80

Пристапност
Во достапна форма

Долго траење на Батеријата : Треба 5 V 2 A моќ група, мобилен моќ или приклучокот за полнење (не се вклучени) за напојување, во голема мера се продолжи време на снимање на камерата.Повеќе за Заштита : Донесува мулти-заштита технологија, како што се краток спој заштита, во текот-напон заштита и во текот тековната заштита, што апсолутно гарантира безбедноста за време на употребата.Широк Компатибилност : Погоден за ILDC камери, како што се за NEX-3/5/6/7 серија, A33, A37, A35, A55, a7, a7 R, a7 II, A6000, A6300, итн.Лесен За Користење : USB приклучок, приклучок и игра, многу лесен за употреба.Долг Кабел : Кабел должина е до 1.96 m, доволно Долго и многу погодно да се стави на вашата сопствена моќ или мобилен моќ во џебот или чантата, или на некое друго место.USB порта, plug and play, многу лесен за употреба.Треба 5 V 2 A моќ група, мобилен моќ или приклучокот за полнење (не се вклучени) за напојување, во голема мера се продолжи време на снимање на камерата.Погоден за ILDC камери, како што се за NEX-3/5/6/7 серија, A33, A37, A35, A55, a7, a7 R, a7 II, A6000, A6300, итн.Усвојува мулти-заштита технологија, како што се краток спој заштита, во текот-напон заштита и во текот тековната заштита, што апсолутно гарантира безбедноста за време на употребата.Кабел должина е до 1.96 m, доволно Долго и многу погодно да се стави на вашата сопствена моќ или мобилен моќ во џебот или чантата, или на некое друго место.Спецификации : Состојба : Бренд New Material : Plastic Color : Black Model : NP-FW50 Compatible Камера Модели : * * * За NEX-3 серија, NEX-5 N/5 R/5В/5 T серија, NEX-6 серија, NEX-7 серии;* За Алфа 7 серија (Алфа a7, a7 R, ILCE7/Б, ILCE7 K/Б, ILCE7 R/Б, ILCE-7, ILCE-7 R);* За A33, A35, A37, A55;* За Алфа 5000, Алфа 5100, Алфа 6000, Алфа 6300;* За RX10 series Input : USB 5 V 2 AOutput : 7.6 VPower Набавка : Моќ банка, мобилни напојување и полнење приклучок (не се вклучени)Заштита : Краток спој заштита, во текот-напон заштита и над-струја protection Cable Должина : 1.96 m / 77.17 in Size : Прибл. 4.5 x 3.2 x 1.9 cm / x 1.8 1.3 x 0.7 in Weight : Прибл. 63 g Package Листа : 1 x-NP-FW50 Атарот Battery1 x DC Моќност Банка USB Адаптер Кабел Забелешка : ве Молиме забележете дека новиот тип и стари тип на производот ќе биде испратен по случаен избор, и бидете сигурни дека ќе не предвид пред да нарачате.

Главните карактеристики

Избор на клиент