.

.

LLJPFD7J Професионални 7-во-1 Коса Clipper, Стилски Брада Тример, Професионални Брада/Коса Тример за Мажите Фризери, сетот Содржи Голем Број на Опции за Професионални Носот

LLJPFD7J Професионални 7-во-1 Коса Clipper, Стилски Брада Тример, Професионални Брада/Коса Тример за Мажите

DEN 1019.52

Пристапност
Во достапна форма

Високи перформанси може да се постигне насекаде.Можете исто така да го користите за да се намали коса за стари лица и деца дома.Анти-нула хлапак сечилото дизајн го прави побезбеден за да можете да ја користите.

Главните карактеристики

■ Item Type:
Trimmer
■ Material:
R-shaped stainless steel blade
■ Features:
neat hair
■ Battery capacity:
2200 mAh
■ Charging time:
2 hours
■ Voltage:
240v
■ Power:
5w
■ Frequency:
50 / 60Hz
We will provide a free conversion adapter to you according to the country or area :
Избор на клиент