.

.

WERCHW Коса Clippers, Мажите Професионални Cordless Clippers за Коса за Сечење Брада Тример Barbers Чешлање за Полнење Батерија Целосен Метал Брада Тример

WERCHW Коса Clippers, Мажите Професионални Cordless Clippers за Коса за Сечење Брада Тример Barbers Чешлање

DEN 2340.00

Пристапност
Во достапна форма

Косата Тример Обезбедува Два Работни Брзини За Доенчиња, Деца И Мажи.Можете Да Ја Прилагодите Брзината На Владата Според Вашата Декорација Барања.На Ергономски Се Справи Со Костец Безбедно.Во Споредба Со Обичните Нерѓосувачки Челични Ножеви, Керамички Ножеви Се Отпорни На Топлина И Може Да Се Чистат Во Само Неколку Секунди Со Млаз Вода.Заштедите Пари И Време Од Салон.Одлична Вредност За Парите.Лесен За Употреба.Единствена Р Облик На Заоблени Работ Спречува Сечилото Од Иритирачки Кожата И Влечење На Косата.Оваа Коса Тример Има Полни Modes And Вграден In Lithium-Ion Батерија Поддржува Минути На Безжични Полнење По наше На Полнење.Две Брзини И Пет Должина Начини Направете Го Тоа Лесно За Почетници Да Се Работи Со.Ултра-Тивка И Моќни Електрични Коса Тример Карактеристики Намалување На Шумот Технологија Со Помалку Од Децибели Бучава И Напредна Моќ Мотор Кој Обезбедува Доволно Енергија И Брзина, Без Додавање На Дополнителна Бучава.Ви Даваат Пријатен Фризерски Искуство!.

Главните карактеристики

Избор на клиент