.

.

Кујна Мрзливи Сузан Плочата Ротирачки Фах Екранот Ротирачки Плоча Ротирачки Лента со Лагери Дебелина 10мм Круг Браун За Семејни Вечери Банкети (Димензии : 60cm/23in)

Кујна Мрзливи Сузан Плочата Ротирачки Фах Екранот Ротирачки Плоча Ротирачки Лента со Лагери Дебелина 10мм Круг

DEN 7820.64

Пристапност
Во достапна форма

Исклучителна појава памук, волна-како браун метална жица е вграден во стакло, и на работ на чашата е фино полиран и полиран, што е исклучителна и убава.Оваа мрзливи Сузан (мора да се имаат во секое јадење простор) може да ви обезбеди со семејството во стилот на оброци и да покаже исклучите вашиот најновите оркестарот.Производот е направен од анти-капка калено стакло заштита на животната средина материјал, висока температура отпор и водоотпорен, мазни рабови и полиран, не burrs, рака да не повреди.Флексибилни ротација браун свила стакло плочата, со алуминиумска легура едно парче база, флексибилни ротација, со добро искуство.Оваа плочата е многу погодна за семејни вечери, роденден страни, поставување на леќата садови, ресторани, банкети, и кујни.Оваа мрзливи Сузан додава современ допир до центарот на кујнската маса, дозволувајќи им на сите да се дистрибуира храна фер и споделување на храна полесно.Идеални за организирање и зачувување на зачини, чај кеси, зачини и повеќе.Или како централен елемент на маса, служи овошје, колачи, сирење и десерти.Тоа може да биде лесно да се стигне од двете страни со ротира 360 степени.Измијте со топла сапуница вода за најдобри resultproduct опис : Име : Мрзливи Susan Material : Калено стакло turntable Base : Алуминиум легура base Color : кафеава браун silk Glass дебелина : 10mm Size : 70cm/27.5 во, 80см/31.5 во, 90cm/35.5 во, 100cm/39.5 во, 110cm/43.5 in Product карактеристики : исклучителна појава, силна носивоста, стабилна support Scope на примена : трпезарија, банкет, kitchen Note : Прирачник за мерење на производ големина може да има некоја грешка од 1-3 cm, и времето за испорака е обично 15-20 дена.Ние ви обезбеди висок квалитет на услуги, ако имате било какви прашања, ве молиме контактирајте како е можно поскоро.Ние ќе се обезбедат задоволителни решенија.

Главните карактеристики

Избор на клиент