.

.

За BMW G30 5 Серија 2018 Сребро ABS Хром Автомобил Тело Колекции Декорација Ленти Трим Додатоци 6pcs

За BMW G30 5 Серија 2018 Сребро ABS Хром Автомобил Тело Колекции Декорација Ленти Трим Додатоци 6pcs

DEN 2832.00

Пристапност
Во достапна форма

За BMW G30 5 Серија 2018. Материјал : Направен Од Висок Квалитет, Од Нерѓосувачки Челик.automative селотејп е во прилог ќе имаат за цел живот, без да предизвика било каква штета на површината на возилото.Ве молиме Потврдете исто како и сликата Пред инсталацијата покаже со вас во автомобил.Пакет : 6 компјутери/set.Опис на производот : Fitment : За BMW G30 5 Серија 2018 Материјал : Направен од високо квалитетни Нерѓосувачки Челик Боја : полски Сребрен Пакет : 6 парчиња Брод DHL За 3-7 работни Денови за Испорака Тоа Функција : 100% сосема нов,ве Молиме Потврдете исто како и сликата Пред инсталацијата покаже со што автомобилот Лесно да се инсталира и чиста.automative селотејп е во прилог ќе имаат за цел живот, без да предизвика било каква штета на површината на возилото.Инсталација метод : 1) предмети назад со авто лепило лепак. 2) Чистење на suface каде што сакате да се држиме.Имајте суви и чисти. 3) ве Молиме притиснете тешко, особено на рабовите најмалку 2 минути по инсталирањето. 4) Ако времето е студено.Ве молиме да го користите фен(топол воздух дува)со цел да обезбеди најдобар конекција. 5) ве Молиме не допирајте вода и Чувајте се исуши по се инсталира најмалку 72 часа.Или тоа ќе се лесно да падне.Го подобрува и стил и перформанси Наменета исклучиво за автомобили Произведени со користење премија одделение материјали Директно одговара - лесно да се инсталира Нуди во различни бои за лесна одговара на Сите нарачки ќе се испраќаат во рок од 24 часа!Ако Ви Треба Помош Или Имате Прашања во Врска Ќе ги Нарачате ве Молиме Контактирајте со нас, Ние се Надеваме дека Никогаш не треба џе треба,но ако не,нашата услуга е пријателски и без мака.

Главните карактеристики

Избор на клиент