.

.

Xinde Reciprocating Електрични Видов во Собата, Reciprocating Видов Reciprocating Видов Адаптер, Столарски Машини за Сечење Метал за Дрво

Xinde Reciprocating Електрични Видов во Собата, Reciprocating Видов Reciprocating Видов Адаптер, Столарски Машини

DEN 1984.80

Пристапност
Во достапна форма

Безбедноста на пила, ефикасно да се подобри ефикасноста на вашата работа.Овој пренослив reciprocating видов комплет промени електрични вежба во reciprocating видов.Внесување моќ зависи од вашите сопствени електрични вежба, па тоа не е одреден број.Вклучувајќи 1pcs reciprocating видов Комплет, 3pcs reciprocating видов ножеви, 1pcs wrenc.Ергономски рачка која е многу полесно и побезбедно за носење.Карактеристики : 1. Овој пренослив reciprocating видов комплет промени електрични вежба во reciprocating видов. 2. Вклучувајќи 1pcs reciprocating видов Комплет, 3pcs reciprocating видов ножеви, 1pcs клуч. 3. Ергономски рачка која е многу полесно и побезбедно за носење. 4. Внесување моќ зависи од вашите сопствени електрични вежба, па тоа не е одреден број. 5. Безбедноста на пила, ефикасно да се подобри ефикасноста на вашата работа. 6. Одговара за дрво, метал cutting. 7.Во споредба со традиционалните електрични пили,ова Reciprocating Видов е лесен и пренослив.Спецификација : Тип : Reciprocating Видов Адаптер за Поврзување на род : 8mm/0.3 во Виде ножот должина : 240mm/9.4 во,150mm/5.9 во 100mm/3.9 во Тежина : Околу.707g/24.9 оз Пакет листа : 1 x Преносни Reciprocating Видов Адаптер 3 x Reciprocating Видов 1 x клуч Забелешка : 1, Треба само-обезбедени plug-во електрична вежба на 10 mm, укажуваат на тоа работење во рок од 5 cm од дрво, метал плоча во рок од 5 mm 2, операција ефект е под влијание на електричното ударна моќ и брзина, според одредена работа, барања за промена на електрични вежба, ве молиме укажуваат професионални reciprocating видов висока ефикасност услов 3, Виде ножот е reciprocating виде ножот генерички, тоа е лесно да се купи на пазарот.

Главните карактеристики

Избор на клиент