.

.

Замена на Дел За Bissell 17X37 Голема Зелена Комерцијални Правосмукалка Патент Крпа Торба # 19-2710-06

Замена на Дел За Bissell 17X37 Голема Зелена Комерцијални Правосмукалка Патент Крпа Торба 19-2710-06

DEN 921.84

Пристапност
Во достапна форма

Дел No # 19-2710-06. Се вклопува Во Модели # Bissell Голема Зелена Комерцијални vac.Направени се од квалитетен материјал за да се задржи вакуум безбедно и во работна состојба цело време. 100% задоволство гаранција со купувањето.Ние нудиме 30-дневниот гаранција за парите назад.Купувачот е одговорен за враќање превозот.Се вклопува Во Модели # Bissell Голема Зелена Комерцијални vac.

Главните карактеристики

Избор на клиент