.

.

Моќен 2200w Ionic Фен за Коса, Брзо Сушење Професионални Удар Фен, ЏОН Експлозијата Турбо 6900

Моќен 2200w Ionic Фен за Коса, Брзо Сушење Професионални Удар Фен, ЏОН Експлозијата Турбо 6900

DEN 1439.52

Пристапност
Во достапна форма

МЕКА СВИЛЕНКАСТА КОСА РЕЗУЛТАТИ ЈОВАН Експлозијата Турбо 6900 Ionic Фен Усвојува Повеќето Вонредни ТУРМАЛИН КЕРАМИЧКИ IONIC Технологија Која Удар Косата со Капки на Вода Трансформира во Микро-Молекули Кои Се Апсорбираат од страна на Косата и Негативни ЈОНИ Полнење Дозволи Топлината да Се Зрачи Директно во Косата, БЕЗ Сушење на Косата Надворешната Структура.Остава Косата Сјајна,Свиленкаста,Мека и Здрава.СУПЕР БРЗО СУШЕЊЕ Овој Удар Фен Adpots 2200 W AC Турбо Мотор со Моќна Експлозија Струење Кој е Најмалку 3x Побрзо Сушење Од Оние 2200 W DC Мотор.Ова е НАЈДОБАР ИЗБОР за Долго Крупни Густа Коса Која Сакате да Имате Вистински Брз Исушете Со Мека и Мазна Коса Резултати и, исто Така, за Мека Тенка Коса Кои Сакаат да се Одржи Здрава Коса Доследно.САЛОН ИЗГЛЕДА СЕКОЈДНЕВНИОТ ЈОВАН IONIC 2200 Watt Фенови за Коса се Одобрување од Страна на Професионални Косата Стилисти за Ергономски Рамнотежа Дизајн, Моќни Перформанси и Лесен.Можете Да Имате Салон Резултати Дома Со Опремена 2 Snap-На Млазници, Една Голема е за Брзо Сушење Од Влажни Да се Исуши и Малиот е за Прецизно Стилизирање на Директно или Кадрици со Четка.СТРУЧНО ПОСТАВУВАЊЕ Топлина(II)+Брзина(II) Брзо Сушење за Крупни Густа Коса.Топлина(I) +Брзина(II) Брзо Сушење за Мека Тенка Коса.Топлина(II)+Брзина(I) Поставете Стајлинг за Крупни Густа Коса.Топлина(I) +Брзина(I) Поставете Стајлинг за Мека Тенка Коса.Топлина(0) +Брзина(I/II) со цел за Целосна Кул Воздух.Кул Шут Копчето е Наменета за Поставување Навивам во Место.

Главните карактеристики

Избор на клиент