.

.

Andis 80610 500-Вати Ionic Професионални Хаубата Фен За Коса, Црна

Andis 80610 500-Вати Ionic Професионални Хаубата Фен За Коса, Црна

DEN 767.76

Пристапност
Во достапна форма

Ionic технологија суши косата побрзо и со помалку frizz и штета од не-ionic фенови.Фреквенцијата е 60 херц додека напонот е 125 volts. 2-speed/ 2 топлина прилагодувања за инсталација флексибилност.Вклучува 40" флексибилни црева и лесен за чување.Одговара на просечната големина на 1" ролери.

Главните карактеристики

Избор на клиент