.

.

ZJDU Грб Рек Полица, Виси Плакарот со Облека Прачки,Складирање Или Екранот Стојат, Облека Закачалка за Секојдневна Облека, Капа, Торба и Повеќе. Идеален Организаторот

ZJDU Грб Рек Полица, Виси Плакарот со Облека Прачки,Складирање Или Екранот Стојат, Облека Закачалка за Секојдневна

DEN 6412.32

Пристапност
Во достапна форма

Цврсто дрво дизајн : модерна и практична облека, крпа и капа управување со 3 куки; задржете јакна, торба, шамија, чадор, куче синџир, bathrobe, итн.Големина : 760*300*140mm.ЦВРСТАТА СТРУКТУРА : овој ѕид-монтирани грб решетката е дизајниран да бидат цврсти доволно да се справи со вашето семејство палта и јакни (до 4.5 кг).ЕКСТРА СКЛАДИРАЊЕ ПОЛИЦА : горниот рамен полица во оваа решетката е совршен за чување на помали предмети, како писма, е-mail пораки, билки, зачини, бања потреби или прикажување на слики, мали растенија и knick knacks.ПРОСТОР за ЗАШТЕДА на енергија ЗАЧНУВАЊЕ : да ги користите во вашата спална соба, entryway, foyer, mudroom, тоалет, перење соба или кујна или било каде на краток простор; ги задржи овие места уредни и организирани.СОВРШЕН ПОДАРОК ИДЕЈА : убав прилог на вашиот дом entryway; Совршен како свадбен подарок или housewarming подарок.Двоен на Функцијата во Вашиот Тесен Простор во непосредна близина на влезната Врата да се Направи Мртов Простор Вреден.. Мулти-Функционални : Овој ѕид монтирани дрвени решетката е одлична за употреба во повеќе празни места.Можете да ги користите во вашата бања, дете соба, бебе соба, кујна, foyer или mudroom.Облечи вашиот бели ѕидови и да се трансформира вашиот мал простор со леснотија.Кујна Организација : Среди вашиот countertop, кабинети и фиоки да се чувствуваат како професионален готвач право во вашата сопствена кујна.Работа со материјали, а не околу тоа.Бесплатно-up вредни простор од виси оваа rack во близина на вашата рерна.Можете да ги зачувувате вашите зачини, мирудии, тегли и пластични садови на врвот полица додека виси вашиот прибор, садови и тави на куки.Празничниот Подарок Идеја : Со оваа неверојатна организациски решетката може да се направи некој посебно среќни.Материјал : oak Size : 760*300*140mm Single кука оптоварување : 4.5 kg Weight : 7.6 кг.

Главните карактеристики

Избор на клиент