.

.

Ѕидот Налепница Фудбал Ѕид Налепница Момче Фудбал Спортската Силуета Дома Декор Детска Спална соба Винил Внатрешни работи Уметност Ѕид Decals 57X28Cm

Ѕидот Налепница Фудбал Ѕид Налепница Момче Фудбал Спортската Силуета Дома Декор Детска Спална соба Винил Внатрешни

DEN 472.08

Пристапност
Во достапна форма

Ѕидот налепница материјал :ѕидот налепници се направени од високо квалитетни ПВЦ.Отстранлив самолепливи висок квалитет на винил ѕид уметност дизајн.Издржливи, шарени и јасно печатење.Смирувачко материјал : се безбедни, и тие се монтажни, оставајќи нема леплива остатоци,Mnon-токсични и се мирис слободни, чување на вашите семејства далеку од хемикалии се штетни.Лесен за инсталација : производот е намалување и има долга-трајни лепливоста, Само кора и се држи овие винил decals на било чиста и мазна површина.се применува за да притиснете на налепница за да се направи тоа да се држи повеќе непречено.Широк спектар на употреба : налепници може да се примени во било мазна и тврда место, како што се ѕидови, прозорци, да се вметнат во спални соби, убавина, продавници, канцеларии,Сали итн.Без Грижи По Продажба : Секој Производ Е Опремен Со Пакување, Што Може Да Биде Подобро Да Се Користи За Да Се Заштити Производот Од Оштетување.Откако Ќе го Добиете Вашиот Пакет, Ако Не Сте Задоволни од Било која Причина, ве Молиме Контактирајте со Нас Веднаш, Ние ќе работиме напорно за да се реши проблемот за вас.Како да се користи?1. Изберете место сакате да аплицирате, чувајте го сув и чист.2.Стап дел на налепницата на местото што сакате нежно.3.Почетно ниво, кора исклучување на заштита на филмот од ѕидот налепница како внимателно како е можно за да се избегне кинење на ѕид налепница.Боја : црна, ѕид decals може да и ги красат домот, создавајќи еден позитивен и инспиративна атмосфера и декорирање на вашиот уникатен стил.Користете внимание : Декоративни налепници може да се користи на мазна, чиста и сува тврди површини, како што се ѕидови, кабинети, огледала, фрижидери, итн.Нерамни површини не се применуваат.Известување : Поради различни лепило интервали, вкупната големина на ефектот ќе бидат различни.

Главните карактеристики

Избор на клиент