.

.

Професионална Керамичка Турмалин Фен 1875 Вати Брзо Сува Ниско ниво на Бучава Лесен Удар Фен Про Моќен Салон Ionic Фенови со Diffuser и Concentrator Млазницата Прилози

Професионална Керамичка Турмалин Фен 1875 Вати Брзо Сува Ниско ниво на Бучава Лесен Удар Фен Про Моќен Салон

DEN 1199.76

Пристапност
Во достапна форма

【Моќен DC Мотор】Долго Трае Висок квалитет на DC Мотор, помалку бучна, мала тежина и екстра моќен, Помага во намалување на време на сушење. 【Ionic Технологија】Ефикасно намалување на статички електрицитет, направи косата мазна, мека и лесно да чешел. 【3 Топлина/ 2 Брзини Settings】Прилагодлива температура и брзина, се избегне топлина штета.Кул Шут Копчето Обезбедува експлозијата на ладен воздух за да го држете вашиот изглед во текот на целиот ден долго. 【ETL Одобрена & ALCI Безбедност Plug】Истекување заштита функција гарантира безбедноста на вас и вашето семејство. 【Опремени со 2 Прилози】се Концентрира млазницата е идеален за прецизно стилизирање на прав, мазна коса.Diffuser дизајниран да ја зголеми вашата природна навивам и текстура, особено со брановидни или кадрава коса.

Главните карактеристики

Избор на клиент