.

.

Професионални Ionic Салон Фен за Коса, Моќен 1800W Удар Фен, Негативни Јони Technolog, 2 Брзина, 3 Кул Прилагодувања, 2 Concentrator Млазници и 1 Diffuser, за Дома, на Патување, Салон и Хоте?

Професионални Ionic Салон Фен за Коса, Моќен 1800W Удар Фен, Негативни Јони Technolog, 2 Брзина, 3 Кул Прилагодувања,

DEN 1031.76

Пристапност
Во достапна форма

Негативни Јони и Постојана Температура Карактеристики : Негативни јони технологија и постојана температура функција обезбеди најздравите за нега на коса и сувост искуство.Негативните јони влогови коса, блок влага, спречување на топлина штета, мазна коса, се елиминира bifurcation, намалување на протеини штета, одржување на природната влажност на косата, и се суши брзо. 3 Топлина Поставување, 2 Брзина и Една Кул Поставка : Овој професионален ion фен нуди 3 различни стилови на косата,како и за греење и топла и ладна прилагодувања за различни типови коса.1800 W професионален фен за коса, ултра ниско ниво на бучава, речиси нечујно.Силен ветер енергија, ви овозможува да се исуши косата брзо, додека намалување на вашиот загуби.Можете да чешел косата побрзо и полесно, создавање гламурозна фризура.Косата Стил ги поставува стандардите : На фен усвојува U-облик греење жица за да се дистрибуираат топлинска рамномерно, чува на температура постојано и брзо drys косата додека спречување на топлина од оштетување на косата, така што тоа не frizz по дува.Соопштенија за нега на коса јони, ја храни косата во длабочина, и поправки на косата скали.фен за коса може брзо да се исуши косата, а исто така се даваат на вашата коса најдобрата грижа.Лесен за Користење : Дизајниран со двојно безбедност отстранлив филтер, вашата коса ќе не се вовлечени во удар фен лесно, и тоа е лесно да се чисти.Пакет исто така вклучува 1 diffuser и 2 concentrator млазници, па можете да го користите собирање правец за израмнување или стил и дифузен правец за повеќе видливи кадрици.Компактен и Лесен : 5.9 X5.3 инчен мали димензии, погоден за професионални салони и за домашна употреба, но исто така и многу погоден за патување, нашите професионални удар фен е добар подарок за жените кои сакаат да се види нејзината најдобра.Користете го како роденденски подарок, Денот на Вљубените, Ден на Мајката, Божиќ подароци и многу други специјални прилики.

Главните карактеристики

Избор на клиент