.

.

Про Ionic Салон Фен за Коса,Xpoliman Коса Удар Фен,Моќен 2000 Вати со AC Мотор,Брзо Сушење Салон Hairdryers со Diffuser Брзо Сушење Удар Фен Лесни Најдобри Мека на Допир Тело -Зелено & З?

Про Ionic Салон Фен за Коса,Xpoliman Коса Удар Фен,Моќен 2000 Вати со AC Мотор,Брзо Сушење Салон Hairdryers

DEN 1103.76

Пристапност
Во достапна форма

????Се ФОКУСИРААТ НА СЕКОЈА КОСА КВАЛИТЕТ 3 топлина settings и 2 брзини се комбинираат во 6 режими, опремување со две премиум млазници, и лесен дизајн го прави да се заврши салон modelings дома без напор, исполнување на потребите на сите фризури : тенки, дебели, кадрава и права. ????Се ОБЕЗБЕДИ КОРИСТЕЊЕ на БЕЗБЕДНОСТА : Моќен 2000 Вати произведе силна проток на воздух, да се исуши косата со ниско ниво на бучава.Двојна заштита коло дизајн.Стандард НАС ALCI безбедност Приклучок(Авто Истекување Заштита).100 V~127 V САД Напон на текст. (Ќе биде автоматски активиран кога краток спој или истекување на електрична енергија се случува). ????НЕГАТИВНИ IONIC ТЕХНОЛОГИЈА : Напредни турмалин-јонизирачки зрачења технологија генерира негативни јони и концентрирани далеку инфрацрвена за интелигентни топлина брзо да се исуши косата од внатре кон надвор, се намали frizz и статични,ја штити косата од досадна или оштетени и ја прави косата moister, неспокојот. ????ПОВЕЌЕ РЕЖИМИ & ПРИЛОЗИ : Целосен сет прилози ги задоволат барањата на сите фризури:Вклучува еден Прст Diffuser да се укине и да се изгради тело, Вклучува две Струење Concentrator за прецизно сушење моќ, Вклучува еден избор за untangle на косата и се протега од навивам. ????СЕРВИС и ГАРАНЦИЈА : 100% Без Ризик : 30 дена за враќање на пари, 12 месеци гаранција за квалитет.Ако не сте задоволни со овој производ, ве молиме контактирајте со нас без двоумење, нашата служба за корисници ќе ве контактираме во рок од 24 часа и да ви даде задоволителен резултат.

Главните карактеристики

Избор на клиент