.

.

CIWICH Коса Влакна Спреј Апликатори за Коса, Градење на Влакна Спреј Млазницата Пумпа, Лесна За Употреба

CIWICH Коса Влакна Спреј Апликатори за Коса, Градење на Влакна Спреј Млазницата Пумпа, Лесна За Употреба

DEN 1708.80

Пристапност
Во достапна форма

КОСАТА ВЛАКНА АПЛИКАТОРИ - се Користи заедно со влакна млазницата пумпа, губење на влакна може да биде точно да се дистрибуира до редок коса област, и на коренот на косата може да биде освежен и брзо модифицирани помеѓу коса бои.ДИЗАЈНОТ ЗА ШИШЕТО ВЛАКНА - Погоден за редовно полни влакна и влакна се користи со млазницата да се создаде природен измена ефект.ИЗМЕНИТЕ на КОСАТА БРЗО - На влакна млазницата пумпа е специјално дизајниран за флаширана влакна, со цел да се направи косата рамномерно негувани повеќе брзо и прецизно.ЛЕСЕН ЗА УПОТРЕБА - Прво да го отстраните капа и сито на пакувана влакна, и потоа да инсталирате влакна спреј апликатори, а потоа ќе можете брзо да ги покрие кратки влакна област.Износот на влакна во прав прска со спреј апликатори е само право, кој е многу лесен за употреба.QUALTITY GUARANTEE - Ако имате било каков проблем во текот на користење на нашите производи, ве молиме контактирајте со нас веднаш, ние активно ќе се справи со проблемот за вас.Нашата служба за корисници ќе бидат во вашиот обезбедувач на 24 часа.CIWICH Коса Влакна Спреј Апликатори за Коса, Градење на Влакна Спреј Млазницата Пумпа, Лесен За Употреба ♥Објект Тежина : 80g ♥Пакет : 1*CIWICH Коса Влакна Апликатори ♥Користите Метод : 1.Unscrew капа на косата влакна шишиња, unscrew и отстрани сито на врвот на шишето. 2.По отстранување на сито, завртка коса влакна апликатори на шишето.Ве молиме continute да се отстрани мобилни plug од скратен на спреј апликатори. 3.Притиснете го вашиот индекс прст на врвот на црна гумени пумпа да се дистрибуираат коса влакна.За контрола на износот на косата влакна објави, само повеќе или помалку прст притисок се користи. ♥По-продажбата и Гаранција за Квалитет.Ако не сте задоволни со производот или има било каков проблем при користење, ве молиме контактирајте со нас.Ние ќе се обидеме потрудиме да ви даде задоволни решение.

Главните карактеристики

Избор на клиент