.

.

1.7 оз eau de parfum спреј парфем за жени убав ден за вас ravish ii парфем eau de parfum спреј ︴Удобно мирис︴

1.7 оз eau de parfum спреј парфем за жени убав ден за вас ravish ii парфем eau de parfum спреј ︴Удобно мирис︴

DEN 923.76

Пристапност
Во достапна форма

︴1.7 оз Eau De Parfum Спреј Парфем за Жени убав ден за вас Ajmal Ravish Ii Парфем Од Ajmal Eau De Parfum Спреј. ︴Мирис на парфем е нашиот стил од внатре кон надвор. ︴Удобно мирис︴Ajmal Ravish Ii Парфем од Ajmal, Природно сладок со само малку зачин, ajmal ravish ii е женствен и секси без да стане преголема.Спакуван во женски розево шише, овој мирис карактеристики природни нијанси на сандаловина, мошус и килибар, кои совршено се мешаат со цветни на gardenia и peony.Зачини од ѓумбир, црн пипер и cardamom врвот исклучите оваа flirtatious мирис, што го прави одличен избор за недела дена состанок клиенти во канцеларија или викенд ноќи надвор со пријателите.

Главните карактеристики

Избор на клиент