.

.

JF-XUAN Full HD 1080P 60FPS 2К 3800W 38MP HDMI USB Индустриски Електронски Дигитални Видео Микроскоп Камерата на Телефонот ПРОЦЕСОРОТ PCB Поправка (Боја : со 500x)

JF-XUAN Full HD 1080P 60FPS 2К 3800W 38MP HDMI USB Индустриски Електронски Дигитални Видео Микроскоп Камерата

DEN 1588.80

Пристапност
Во достапна форма

Wy-приклучок-start.Стока. 1080 P 1/2.7$86.99. Почитувани клиенти, постојат толку многу производи во оваа продавница, можете да го изберете вашиот омилен производи овде.Ние ќе ви обезбедиме квалитетни производи и услуги.Ако имате било какви прашања во врска со производ, ве молиме контактирајте со нас во времето.

Главните карактеристики

Избор на клиент