.

.

BEAU JARDIN 8 Pack Соларни Хоризонтален Пат Светла Светла Отворено Градина IP65 Waterpoof Удели Метал Чаша од Нерѓосувачки Челик Автоматско вклучување/Исклучување На Напојува Л

BEAU JARDIN 8 Pack Соларни Хоризонтален Пат Светла Светла Отворено Градина IP65 Waterpoof Удели Метал Чаша од

DEN 1439.52

Пристапност
Во достапна форма

Уживате во слободен осветлување на овој соларен погон пат светлина стакло за целата ноќ!.Количина : . Лумен : 25 lumens. 8 x B&G Убава Градинар Сончевата Патека на Светлината.Имајте остатоци и снег исклучите соларен панел за да се овозможи на батерии да ја дополните.Зимски Совети : .За оптимални перформанси, тоа е најдобро да се инсталира на сончевата светлина во целост, директна сончева светлина и нека се наплаќаат за 10 до 12 часа пред првата употреба.Бела led соларна светла останат осветлена сите во текот на ноќта и во утринските часови.Сончевата светлина не го вклучите во текот на ноќта : .

Главните карактеристики

Избор на клиент