.

.

3dRose Чикаго Чикаго Град Панорама на Патување Кригла, Нерѓосувачки Челик, 14-Унца

3dRose Чикаго Чикаго Град Панорама на Патување Кригла, Нерѓосувачки Челик, 14-Унца

DEN 799.92

Пристапност
Во достапна форма

14oz капацитет.Изработени од нерѓосувачки челик.Лесно-зафат се справи со палецот одмор.Слајд отворање на капакот со чудни пиење површината.Не микробранова безбедно, миење на рацете се препорачува.Чикаго.Чикаго Панорама На Градот.Патување Кригла е одличен начин да се земе вашите омилени топли или ладни пијалаци заедно.Со заострените дното на оваа стилски 14oz кригла се вклопува во стандардна чаша носителот и се одликува со лесна контрола се справи со палецот одмор, слајд-отворање на капакот и чудни пиење површината.Ова патување кригла е изработен од нерѓосувачки челик.Не микробранова безбедно, миење на рацете се препорачува.

Главните карактеристики

Избор на клиент