.

.

MQH Облека Сушење Рек Количка за Алишта за Сушење Рек Слободни Стои Облека Закачалка Сушење Нерѓосувачки Челик Перење Решетката за Облека, Чевли Затворен Отворено Р

MQH Облека Сушење Рек Количка за Алишта за Сушење Рек Слободни Стои Облека Закачалка Сушење Нерѓосувачки Челик

DEN 566.40

Пристапност
Во достапна форма

Answer : ___________________________ Note : #За рачно мерење, ве молиме оставете порака за грешка од 1-3 см.ШИРОКА ПРИМЕНА СЦЕНАРИЈА : На закачалката е погодна за внатрешна или надворешна употреба.Ако најдете било какви проблеми со нашите производи, ве молиме слободно контактирајте со нас преку e-mail да го реши проблемот.Тоа може да чување облека во слободното спални соби и lofts, исто така, може да биде укината и се става на балкон, патио, спална соба, ходникот или бања за да зачувате простор кога не се користи.Широка Примена Сценарија : На закачалката е погодна за внатрешна или надворешна употреба. Добредојдовте на нашата продавница, ние секогаш сме подготвени да ви обезбедиме квалитетни производи.Windproof куки, вкупно 10 windproof куки на крилја, и тривијални мали предмети како што се чорапи и долна облека, не се плашат да биде воодушевен од ветрот.Име : Перење и Сушење Рек / Перење и Сушење Рек/Облека Airer / Сушење Stand Material : Нерѓосувачки челик+ABS/PPScope на примена : балкон дневна соба, спална соба, итн. Ако ви треба други стилови, ве молиме контактирајте ме.38 м, може да тен 2 метри големи ватенка, сезоната ватенка е малку експерт. Ако имате било какви прашања, ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате преку е-маил,ние ќе ви одговориме во најкраток ние ја примите вашата e-mail.

Главните карактеристики

Избор на клиент