.

.

wangyy Јазик 1Set 6.5 Спортски АВТОМОБИЛ Пред Јазик 120W Автомобил Ван Вратата Бас Направени во Германија (Големина : 6.5)

wangyy Јазик 1Set 6.5 Спортски АВТОМОБИЛ Пред Јазик 120W Автомобил Ван Вратата Бас Направени во Германија (Големина

DEN 2198.40

Пристапност
Во достапна форма

Пластични злато школка, добра airtightness. 3-начин звучник со база. 3 D стерео звук.Звукот е многу висока, па не се грижи за возење премногу брзо и вие нема да бидете во можност да го слушнете звукот.Тоа може да биде директно вметнат на двете страни на таблата.Нема потреба да се оштети оригинални автомобил, тоа може да се инсталира без да се оштети, и инсталацијата не е лесен.Тоа е OEM на многу спортски автомобили,Максимален дијаметар : 16cm Magnet дијаметар : 9cm Height : 3.5 cm Impedance : 4 ohms Weight : 3 kg/m Input моќ : 60 WSuitable за повеќето автомобили.

Главните карактеристики

Избор на клиент