.

.

Mayton 2-Инчен Дрво Поделени Bunkie Одбор/Slats,Душек Кревет Поддршка,Одговара на Стандард, Кралицата, Сива(боја може да се разликуваат)

Mayton 2-Инчен Дрво Поделени Bunkie Одбор/Slats,Душек Кревет Поддршка,Одговара на Стандард, Кралицата, Сива(боја

DEN 3753.12

Пристапност
Во достапна форма

План започнува на датумот на купувањето.Производ штетите од несреќи, дамки, rips, и солзи се покриени од еден ден.Производ дефекти и дефекти се покриени по производителот.Нема дополнителни трошоци за поправки - делови, работна сила и превозот се сите опфатени.Лесно тврди процес - поднесе барање во секое време 24/7 преку мобилен стан, интернет, или на телефон.Откажете во секое време, целосна наплата во првите 30 дена.Преносливи со подароци. .Бод Бонд.BUNKIE ОДБОР ДОАЃА ПОДЕЛЕНИ ВО ДВЕ, што го Прави лесен и удобен за носење, патување и продавница.Само да се стави на две кревет одбори заедно и нејзините подготвен да се користи.Ја ПОДОБРУВА ВАШАТА НОЌИ ОДМОР, Со додавање на фирма поддршка за било кој вид на кревет за подобро назад поддршка, подлабоко спиење, замор, намалување на, ' рбетот позиција и протокот на крв.СУПЕР СИЛНИ, Бод обврзници ткаенина материјал кој може да ги поддржи тешка тежина, можете да го користите два страна на по-страна да ги собере матрак НАПРАВЕНИ ВО САД, боја-сива боја може да се разликуваат.НЕ се ДВИЖАТ AROUNG, под вашиот душек, како и вашиот bunky одбор ти дава конзистентна поддршка која е еднаква на голем ноќи одмор и помалку назад вкочанетост.КОЛАТА ПРОДОЛЖИ ЖИВОТОТ НА СЕКОЈ ДУШЕК, едноставно лизгачки тоа под, што го вашиот душек се чувствуваат фирма, поддршка, свежо и ново.РАБОТИ ОДЛИЧНО СО, кревет на кат, платформа кревети, daybeds со поддршка на slat систем.Големина : Кралицата.

Главните карактеристики

Избор на клиент