.

.

Мали Апарати Фен 3800 Професионален Фен за Коса Висока Моќност Негативни Јони, Фен За Коса Салон (Боја : А, Приклучок : О)

Мали Апарати Фен 3800 Професионален Фен за Коса Висока Моќност Негативни Јони, Фен За Коса Салон (Боја : А,

DEN 2874.24

Пристапност
Во достапна форма

Користете рециклираат суровини : сите компоненти може да се рециклираат,не содржат токсични супстанци,и се користи не-токсични спреј во боја материјали.Ниско ниво на бучава загадување : употреба на ново изградена-во silencer,значително намалување на бучава,ладно шут копчиња,намалување на потрошувачката на енергија,озон-пријателски,и ниско ниво на бучава загадување.Намалување на потрошувачката на енергија : На фен забрзува време на сушење на косата,ја подобрува стил, ефикасност,заштедува енергија,и го прави еден придонес за заштита на животната средина.Без оглед на брзината на ветерот и температура,сушење на вашата коса ќе не испуштаат штетни гасови.Употреба на еколошки пакување и документи : сите хартија е 100% biodegradable и рециклираат. 2100 вати сушење капацитет 75 m3/h воздушниот волумен,4 топлина прилагодувања,2 брзина settings.Преносливост : свитлива handle Maximum.Моќ : повеќе од 2000 watts Plug стандард : Euro Place на Потекло : CN(Место на Потекло)Сертификација : ce Function : топла/ладна air Voltage : 210-240 VHeating елемент : infrared Certification : CCCNozzle тип : воздух collection Material : ABSMotor тип : DCItem тип : Коса dryer Power набавка : electric Number на брзини : 3 Use : Professional Overheat заштита : Yes Features : Anion Commitment : Нашата цел е да обезбеди"најдобар квалитет,најдобра цена,најдобар испорака,најдобар сервис"ве молиме остатокот увери,квалитетот на производот уверување!Производи се строго проверени, пред пратката!Не неисправни производи.Вашето задоволство е наша најголема желба.Ако не сте задоволни со нашите производи,ве молиме да ги споделите со нас.Искрено се слуша вашите мислења и се надевам дека ќе имаат среќен шопинг,ви благодариме!.

Главните карактеристики

Избор на клиент