.

.

G. L. Huyett Вратило Јака 2-1/2x1-11/16x13/16СМРТНОСТ (Пакување од 2)

G. L. Huyett Вратило Јака 2-1/2x1-11/16x13/16СМРТНОСТ (Пакување од 2)

DEN 1051.20

Пристапност
Во достапна форма

Ширина : 13/16".Материјал : Цинк Јасно Јаглероден Челик.Надвор Кол. : 2.508".Димензија Тип : Инч.Јака Стил : Поставување Елемент.Вратило Јака 2-1/2"x1-11/16"x13/16"ZCZoro # : G9149738 Mfr # : SC-1687-ZCWidth : 13/16"Материјал : Цинк Јасно Јаглерод Steel Outside Кол. : 2.508"Димензија Тип : Inch Collar Стил : Set Screw Screw Големина : 3/8"-16.

Главните карактеристики

Избор на клиент